15.10.2019 10:32 │Günc.: 15.10.2019 10:55

Hint filmi sevenlerin mutlaka izlemesi gereken filmleri sizler için araştırdık. İşte muhteşem sahnelerin yer aldığı birbirinden etkileyici o filmler.

1 -

BAJRANGİ BHAİJAAN

Salman khan'ın başrolde olduğu bu film tam anlamıyla izleyenleri etkisinde bırakarak nefes kesti. Filmde pakistanlı konuşamayan bir kızın yaşadıklarını anlatılıyor.


2 -

 LİON

Kitaptan uyarlanan bu film hindistan'ın bir şehrinde annesi ve 2 kardeşi ile birlikte yaşam mücadelesi verirken bir gün tren de istasyonda kaybolan saroo'nun kayboluşunu anlatıyor. Kaybolduktan sonra yetimhaneye yerleştirilen saroo'yu avustralyalı bir çift evlat ediniyor. Hikaye oldukça etkileyici bir hal alıyor...


3 -

TAARE ZAMEEN PAR ( HER ÇOCUK ÖZELDİR)

Film harfleri ve sayılara algılyamayan, disleksi hastalığına yakalanmış küçük bir çocuğun karşılaştıkları zorlukları anlatıyor.


4 -

DANGAL

 Filmde aamir khan bir güreş hayranıdır. Kendi hayallerini gerçekleştirmek için kızlarını güreş yaptırmaya başlar. Aamir khan'ın filmdeki olağanüstü oyunculuğu herkesi hayran bıraktı.


5 -

MİLYONER

Jamal adında bir gencin gecekondu da geçen hayatından Hindistan da yayınlanan bir yarışmaya katılarak hayatının bir anda değişmesini konu oluyor.


6 -

GHAJINI

Mutlaka izlenmesi gereken filmde Aamir khan'ın bir iş adamı olarak karşımıza çıktığı bu film de bir kıza aşık olur ve o kız öldürülür. Soluksuz izleyeceğiniz bu film sayısız ödüllere layık görülmüş.


7 -

Pİ'NİN YAŞAMI

Film de bir çocuğun ailesini denizin ortasında kaybettikten sonra yaşadığı hayat mücadelseini anlatıyor. Baş etmesi gereken açlık ve oldulça tehlikeli hayvanlar ile hayatta kalmaya çalışır.


8 -

VEER ZAARA

 Shahrukh Khan bu filmde iki çiftin zorluklar içinde yaşadığı aşk ve biribrlerinden vazgeçmek zorunda kalmaları ve veer hapis'te geçirdiği onlarca yıl. Ama bu süre zarfında hiçbir zaman biribrlerini unutmamalarını konu alıyor.


9 -

SECRET SUPERSTAR

Tek hayali şarkıcı olmak olan bir kızın babası tarafından hayallernin engellenmesi ve bütün zorluklara rağmen hayallerini bir müzik yapımcısı sayesinde gerçekleştirmesi.


10 -

KAHAANİ

Polisiye türünde çekilen bu film londra'ya giden eşinin sürüklenen hamile bir kadının hayatını anlatıyor.


Yorumların Devamı...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Eklenenler